Vlaamse Vriendenkring Benidorm

 

 

Bestuur VVB

Marcus Touchant
Voorzitter

Daniël Van Rysselberghe
Secretaris

Pierre Aerts
Penningmeester

Anita Leydens
Reisorganisator

Tine Knaepen
Organisator Sociale Dienst

Rita Devis
Sociale Dienst

Rosette Van Daele
Organisator Bingo

Leo Cafmeyer
Fotograaf

Marc Dobbelaere
Publiciteit en Public Relations

Fabienne Van Durme
Clubnamiddag en Reizen

Hans Bauwens
Materiaalmeester

Naam Titel Email Telefoon
Marcus Touchant Voorzitter voorzitter@vvbenidorm.be +34 661 904 612
Daniel Van Rysselberghe Secretaris secretaris@vvbenidorm.be +34 634 066 896
Pierre Aerts Penningmeester penningmeester@vvbenidorm.be +34 672 932 458
Anita Leydens Reisorganisator anita@vvbenidorm.be +34 602 476 063
Tine Knaepen Organisator Sociale Dienst tine@vvbenidorm.be +34 661 904 612
Rita Devis Sociale Dienst rita@vvbenidorm.be +34 634 066 896
Rosette Van Daele Organisator Spellen rosette@vvbenidorm.be +34 684 412 662
Leo Cafmeyer Fotograaf leo@vvbenidorm.be +34 676 674 581
Marc Dobbelaere Publiciteit en Public Relations marc@vvbenidorm.be +34 655 879 711
Fabienne Van Durme Clubnamiddag en Reizen fabienne@vvbenidorm.be +34 608 011 255
Hans Bauwens Materiaalmeester hans@vvbenidorm.be +34 603 112 443

Download Statuten
Download Huishoudelijk Reglement