Bestuur VVB

Bestuur Vlaamse Vereniging Benidorm

Forest

Vice-secretaris
Marcus Touchant

Voorzitter                        Dirk Van Staeyen                        voorzitter@vvbenidorm.be

Secretaris                        Daniël Van Rysselberghe          secretaris@vvbenidorm.be

Penningmeester             Pierre Aerts                                penningmeester@vvbenidorm.be

Bestuurslid                       Elia De Groot                             elia@vvbenidorm.be

Bestuurslid                       Rosette Van Daele                    rosette@vvbenidorm.be

Bestuurslid                       Anita Leydens                            anita@vvbenidorm.be

Bestuurslid                       Leo Cafmeyer                            leo@vvbenidorm.be

Vice-secretaris                Marcus Touchant                       vice-secretaris@vvbenidorm.be

 

Download Statuten VVB

Download Voorstel Nieuwe Statuten VVB 2018

Download Huishoudelijk Reglement